Portal


Portal PRAWO ROLNE to portal adresowany do podmiotów z branży rolnej. Prezentujemy szeroki wachlarz informacji, które dotyczą zarówno podstawowych zagadnień istotnych dla przedsiębiorców działających w biznesie rolnym, jak również kwestii specjalistycznych, odnoszących się do zagadnień, z jakimi zmierzyć się będą musieli tylko niektórzy.


Wyjaśniamy skomplikowane przepisy, prowadzimy po meandrach procedur – zwracając uwagę na niuanse i szczegóły. Trzymamy rękę na pulsie – przedstawiamy ciekawe przypadki, informujemy o zmianach w prawie, komentujemy bieżące orzecznictwo i interpretacje.
Portal PRAWO ROLNE powstał dzięki Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik, która od lat specjalizuje się we wspieraniu podmiotów z branży rolnej i spożywczej. Doświadczenie zdobyte w toku wieloletniej obsługi ponad 100 stałych klientów, a także dużej liczby klientów powracających do nas w miarę potrzeby, zaowocowało dogłębną znajomością problematyki krajowych i unijnych regulacji prawnych. Tą wiedzą warto się dzielić.

Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą być traktowane jako porada prawna bądź zobowiązanie Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik lub współpracujących z nią kancelarii radców prawnych do świadczenia usług pomocy prawnej. Kancelaria Prawna Żydek Pliszka Korcik, pomimo zachowania przy redagowaniu tekstów najwyższej staranności, nie gwarantuje, że zamieszczane informacje prawne będą skuteczne lub przydatne w konkretnych przypadkach. W celu uzyskania pomocy prawnej odwiedzający niniejszą witrynę powinni zasięgnąć indywidualnej porady prawnej.